La data de 8 martie a.c., în jurul orei 22.30, pe DN1C, în localitatea Bunești a avut loc un eveniment rutier în urma căruia conducătorul autoturismului a decedat.
Din primele date, bărbatul de 50 de ani, din comuna Dumbrăvița, județul Maramureș, care se deplasa din direcția municipiului Gherla înspre Dej, ar fi pierdut controlul asupra direcției de deplasare, a pătruns pe sensul opus, iar ulterior a părăsit partea carosabilă, intrând în coliziune cu un cap de pod.
Bărbatul se afla singur în autoturism
România educată?! România eșuată? România revoltată?
EDITORIAL România educată?! Ce țară minunată avem, da, chiar așa... și...
Deschide